Ronald McDonald Centre

16 december 2010 21:30

De jeugdcommissie gaat rondom de jeugdtoernooien in mei geld inzamelen voor het goede doel. Er is gekozen voor het Ronald McDonald Centre in Amsterdam. De jeugdcommissie heeft hiertoe besloten vanwege de duidelijke link met sport en kinderen.



Het Ronald McDonald Centre is op 8 november jl. geopend door Prinses Marilene en Marco van Basten. Het Ronald McDonald Centre is het eerste sportcentrum in West-Europa voor kinderen en jongeren met een handicap en chronische ziekte. Met prachtig aangelegde sportvelden (binnen en buiten), zwembaden en een speciale fitness- en dojo-ruimte is het enorme Centre dé plek voor beweging. Sporters kunnen zich aansluiten bij verschillende sportverenigingen die professionele begeleiding bieden.

SV Loosdrecht wil hier een waardevolle bijdrage aan leveren door geld in te zamelen voor het Ronald McDonald Centre. Tijdens het F- en E-pupillen toernooi op 14 mei, wil SV Loosdrecht voor elk gescoord doelpunt een vast bedrag doneren. Door middel van diverse andere acties tijdens deze dag en op de andere toernooidagen, hopen we zo veel mogelijk geld in te zamelen.

Voor een impressie van de opening van het Ronald McDonald Centre, klik hier.

Voor vragen of opmerkingen kan contact worden opgenomen met de jeugdcommissie.

Jeugdcommissie SV Loosdrecht