Hoofdsponsoren tekenen contract!

14 mei 2011 22:15

Vorige week zaterdag hebben we de sponsorcontracten met onze hoofdsponsors voor de komende drie jaar kunnen bezegelen met het tekenen van de contracten!



Doordat de bestaande overeenkomsten afliepen zijn wij de afgelopen maanden in gesprek gegaan met een aantal bedrijven die sv Loosdrecht een warm hart toedragen. Het verheugd ons dan ook dat we in deze tijd, waarin het moeilijk is sponsors aan je te binden, er in zijn geslaag drie bedrijven enthousiast te maken (of te houden) voor onze club.

Allereerst heeft Dik Kamerbeek toegezegd ook de komende drie jaar met zijn bedrijf Lisman BV onze club te steunen. Lisman BV is al jaren trouw aan onze vereniging en we zijn dan ook blij dat hij ook de komende drie jaar weer op de tenue's van het eerste en tweede zal zijn te bewonderen.



Naast het verlengen van het contract met Lisman BV hebben we ook het contract met Teico Service uit kunnen breiden. Teico Service BV is sinds twee seizoenen samen met de Rabobank al actief als hoofdsponsor van de jeugd. Wij hebben dit contract uit kunnen breiden, waardoor Teico Service samen met Skyjob Uitzendbureau en Zaankracht Uitzendbureau de komende drie seizoenen (met een optie voor nog eens drie seizoenen) nu de hoofdsponsor is van de gehele vereniging. Wij willen Peter Bleeker (directeur van Teico Service) hartelijk danken voor dit voor onze club fantastische contract, zowel qua financiën als qua duur van de overeenkomst.



Ook hebben we het contract met de hoofdsponsor van de Gigantjes kunnen verlengen. Nadat Henk-Jan en Jeroen van de Bunt als Super de Boer de Gigantenbak al eens eerder hadden aangekleed tot de mooiste Gigantenbak van het Gooi hebben ze nu ook als C1000 de Gigantenbak weer van een fantastische boarding voorzien, waardoor we opnieuw (nog steeds) de mooiste Gigantenbak van het Gooi hebben. Ook het contract met de C1000 hebben voor drie jaar af kunnen sluiten. Helaas waren Jeroen en Henk-Jan vorige week zaterdag verhinderd.

In het bijzijn van Peter Bleeker en Dik Kamerbeek heeft Ben het nieuwe sponsorbord van onze hoofdsponsoren onthuld welke een mooi plaatsje in de kantine en het sponsorhome zal krijgen.



Als bestuur van SV Loosdrecht willen wij Peter, Dik, Jeroen en Henk-Jan hartelijk danken voor het in ons gestelde vertrouwen.

Dit betekent niet dat we nu helemaal klaar zijn. Wij kunnen nog steeds sponsoren gebruiken die onze club een warm hart toedragen. Voor elke sponsor (groot of klein) zijn er altijd mogelijkheden om de club te steunen!

Bestuur sv Loosdrecht